“Знову разом?”: Бреда Пітта і Дженніфер Еністон було помічено у Римі

0
568

На хвилі скандалу стосовно розлучення культової голлівудської пари Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, не обійшлось також без чуток на предмет таємного роману. І, з огляду на все, в адюльтері вкотре підозрюється Пітт, що у цій справі задіяний не вперше. Тільки-от вражає інше. Цілком можливо, що зрадив актор теперішній дружині зі своєю колишньою, Дженніфер Еністон.
Усе розпочалось із того, що одружений Бред Пітт подався на свято з нагоди 50-річчя Еністон. Хоча, як зазначає актор, вечір минув у більш ніж дружньому форматі. Менше з тим, зважаючи на і без цього важкі сосунки із Джолі, подібне рішення стало чи не останньою краплею у їхньому шлюбі. Що вражаюче, колись зраджена Еністон давно як вибачила свого колишнього.

І, так чи мовити, щоб зняти напруження, колишні «теперішні» закохані подались на спільний відпочинок до Італії. За словами інсайдерів, не вони стали ініціаторами своєрідного возз’єднання сердець. Запросив на спільний відпочинок «друзів» Джордж Клуні зі своєю дружино. Амалією. Зважаючи на неприязнь актора до Джолі, рішення покликати Еністон йому видалось як ніколи доречним.
На превеликий подив, акторці не було неприємно відпочивати у компанії чоловіка, який у свій час покинув її заради іншої жінки. Як переконує Дженніфер, вона вже давно зуміла вибачити колишні образи та продовжити рухатись далі. Що не стосується її відносин із Анджеліною Джолі, із якою вона спілкувалась лише один раз у житті, ще до розлучення із Піттом.

«Бред ще ніколи не виглядав настільки щасливим. Дженніфер була неабияк схвильована, хоча й це було виправдано, зважаючи на їхнє спільне минуле. Але, не зважаючи на все, вони залишились разом у приватній віллі у Римі», – зазначають друзі колишнього подружжя Бреда Пітта та Дженніфер Еністон. Що ж, перші кроки назустріч один одному вони таки зробили. Що буде далі, час покаже.
Нагадуємо, ще до зради Пітта його стосунки із коханою Еністон були неабияк складні. Вона знімалась в останньому сезоні «Друзів», що обурювало горе-коханця. Він же, у свою чергу, тільки-но пройшов кастинг на головну чоловічу роль у доленосному фільмі «Містер і місіс Сміт», де він і зустрів коханку та свою другу дружину Анджеліну Джолі. Хоча і їхнє щастя тривало довго, воно таки не змогло затьмарити шлюб Пітта із Еністон.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here