“Зради та наркотики”: чому Майлі Сайрус вирішила розлучатись

0
791

Кілька днів тому світ буквально таки ошелешила звістка стосовно розлучення уже як культової голлівудської пари Ліама Гемсворта та Майлі Сайрус. Ситуація обмежилась короткими коментарями з боку екс-коханців, але не обійшлась без хвилі чуток навколо їхніх стосунків. Хоча й раніше зазначалось, що, можливо, волелюбна Сайрус знайшла собі іншу. Зараз же інсайдери переконують у протилежному.
Хто би міг подумати, що ніжні поцілунки скандальної співачки зі своєю 30-річною «подружкою» Кейтлін Картер на яхті можуть виявитись звичним проявом теплих стосунків. І обоє зірок, що не так давно були вимушені пережити болісний розрив, всього лише вирішили відпочити під літнім сонцем від усіх турбот. Не зважаючи на прискіпливе око громадськості.

Тим часом, інсайдери, себто наближені знайомі зіркової пари, переконують, що винною у розлученні може виявитись зовсім не Майлі Сайрус. Попри те, що усі звикли спостерігати за артисткою у вельми провокативних образах, вона врешті змучилась від постійних «тусовок» та справді вирішила спробувати побудувати сімейне життя. Чого, як виявилось, не скажеш про її горе-партнера.
Як переконують джерела, між Ліамом Гемсвортом та Майлі Сайрус ніколи не було усе так ідеально, як вони намагались це показувати світу. Наразі, коли подробиці їхнього резонансного розриву ще залишаються у таємниці, ходять чутки, що винним може бути чоловік. Ба більше – співачка може виявитись жертвою у ситуації, що назрівала упродовж останніх кількох місяців.
Відтак, інфантильна та шалена тусівниця Сайрус у подружньому житті може виявитись зовсім інакшою, ніж це може здаватись на перший погляд. Це ж стосується і завжди врівноваженого Гемсворта, якого прихильники уже почали підозрювати у фальшивості. Близькі колишніх партнерів переконують, що Майлі завжди боролась за їхні стосунки у час, коли Ліам не припиняв багато пити, вживати наркотики та влаштовувати гучні вечірки у них вдома.

Не виключено навіть, що справа могла не обійтись без подружньої зради. Менше з тим, наразі це все факти не перевірені. І поки не залишається нічого іншого, як вірити «офіційній» версії перебігу подій. Мовляв, не винен ніхто із партнерів. Радше навпаки – вони обоє вирішили, що розлучення піде їм на користь. Як у контексті особистісного розвитку, так і кар’єрного.
Зрештою, не минуло й кількох днів, як палкі висловлювання дещо охололи і Майлі Сайрус заявила, що поки не готова ставити крапку. Співачка запевнила, що хоч вона і заявила про розлучення, вона не мала на увазі «на папері». Як і раніше, закохані потребують всього лише паузи, щоб зібратись із силами та знову взятись за розвиток своїх стосунків. Хоча, на цей раз – шлюбу. У будь-якому разі, не вщухають чутки і стосовно постійних зрад з боку Сайрус.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here