Звабливий “рятівник Малібу” Зак Ефрон зустрічається із плавчинею

0
855

Він – одне із найбільш упізнаваних облич Голлівуду, не включено, що завдяки своїй неабияк привабливій зовнішності. Він, герой романтичних драм та зворушливих комедій, знову в усіх на вустах. Адже його, Зака Ефрона, підозрюють у стосунках із олімпійською плавчинею Сарою Бро.
Можете сміливо залишити Селену Гомес та Олександру Даддаріо у минулому. З огляду на все, кіноактора більше приваблюють панянки дещо старші. Якщо точніше, без різниці в один десяток років нічого й «шиперити». Питання дня: чи справді Зак Ефрон зустрічається із данською плавчинею.

Подейкують, зіркова пара уже була помічена на двох спортивних подіях разом. Першого березня обоє відвідали хокейний матч Лос-Анджелесу. Хоча й про жодні романтичні зв’язки ніхто навіть словом не натякав, складно не помітити «закоханого погляду» 44-річної олімпійської чемпіонки.


Ефрон із Сарою Бро не менш люб’язний. «Дружня» пара весело провидить час разом, це неможливо заперечити. Хоча й жодних публічних проявів ніжності об’єктиви камер не зафіксували. Ймовірно, між чоловіком і жінкою справді винятково дружні стосунки. Що ж, час покаже.
Так чи інакше, наступного дня після «майже побачень» Бро оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram милий кадр для Зака Ефрона. Підпис додала не менш зворушливий: «Дякую, що зробив мій перший хокейний матч чимось і справді особливим». Втім, як не дивно, за своєю подругою Зак у соціальних мережах не стежить, на відміну від неї.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here