Анджеліні Джолі приписують роман з жінкою

0
917
Анджеліна Джолі усіма силами приховує особисте життя

Колись найкрасивіша пара Голлівуду, Бред Пітт і Анджеліна Джолі подали на розлучення майже три роки тому. Тоді актриса звинуватила Пітта в алкоголізмі і в тому, що він піднімав руку на дітей.
Анджеліна і Бред офіційно розлучилися навесні цього року, але вони як і раніше не вирішили деякі фінансові питання, а також не змогли остаточно домовитися з приводу опіки над спільними дітьми.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Angelina Jolie (@angelinajolieofficial) on


Після розставання артистам раз у раз приписували романи з іншими знаменитостями. За деякими даними, нещодавно Пітт дійсно почав зустрічатися з молодою актрисою, з якою проводить багато часу разом, а ось Джолі намагається своє особисте життя приховувати.
Однак в зарубіжних ЗМІ з’явилася інформація про те, що і Джолі закрутила новий роман, причому з жінкою. Обраницею Анджеліни називають 32-річну Еван Рейчел Вуд.


Друзі Анджеліни повідомили журналістам, що довгий час Джолі взагалі не хотіла заводити стосунки і була поглинена іншими турботами, а тепер вона вирішила спробувати будувати особисте щастя з жінкою.
“Еван завжди її приваблювала. Вони багато разів зустрічалися на різних заходах , але в той момент кожна з них була у відносинах. Зараз вони обидві вільні. Еван теж по-хорошому дика – вона експериментувала і з чоловіками , і з жінками. У неї великий особистий досвід”, – повідомило джерело Woman’s Day.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here