“Бракує пригод?”: кінозірка Том Генкс пограбував магазин

0
458


Не кожен представник голлівудського зіркового бомонду може похизуватись настільки бездоганною репутацією, як у Тома Генкса. Складно не зауважити, наскільки доленосною для актора стала його роль в однойменній стрічці про Форреста Гампа. Йому не тільки довелось зіграти у буквальному розумінні зразкову людину, він нею став і в реальному житті. Принаймні, протилежного папараці не помічали. До недавнього моменту.
Якщо ти навідуєшся на гумористичне шоу, будь готовий стати посміховиськом. І байдуже, наскільки відоме твоє ім’я. Подібна тенденція не оминула і Тома Генкса, актора, що упродовж своєї творчої кар’єри з’явився не в одному культовому сюжеті. 62-річна зірка стала гостем програми, відомої далеко за межами Штатів – мовиться про «Шоу Джиммі Кіммела», що оригінальне у своєму жанрі.

А мова зайшла про те, що Том Генкс як актор із багаторічним досвідом ще жодного разу не потрапляв до виру скандалів. Навіть у так званих казусних ситуаціях його не було помічено. Справа у відточених вміннях переховуватись чи у «зразковій поведінці», винятки із правил є завжди. А якщо таких не знайти – варто їх створювати самостійно, чим і зайнявся ведучий іменитого шоу.
Джиммі Кіммел вирішив кинути гостю свого шоу виклик. Гуморист пішов на провокативний спір із Томом Генксом, метою якого стало підштовхування до крадіжки. І, що вражаюче, 62-річна знаменитість погодилась. Генксу довелось викрасти із пересічної сувенірної крамнички свою картонну копію та кілька статуеток «Оскар», що він і зробив. Однак на цьому справа не завершилась.

Здійснював актор зухвалу крадіжку в одному із магазинів Лос-Анджелесу. Не обійшовся також без «гучної промови» до продавця крамниці. «Я – Том Генкс. І я забираю ці речі», – після чого кінозірка покинула стіни магазину. Тільки згодом стало відомо, що Генкса «зіпсувати» таки не вдалось, оскільки за всі «вилучені» речі заплатив його приватний охоронець.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here