Бред Пітт привселюдно посміявся над розлученням з Анджеліною Джолі

0
2851

Бред Пітт вирішив вколоти якомога болючіше колишню дружину
Розлучення Бреда Пітта і Анджеліни Джолі досі залишається однією з найбільш обговорюваних новин. Нагадаємо, що артисти розлучилися близько трьох років тому, а офіційно розлучилися лише навесні минулого року. При цьому вони продовжують з’ясовувати стосунки і вирішувати фінансові питання, а також боротися за право опіки над дітьми.
Зараз Бред Пітт отримав новий виток слави і популярності. У минулі вихідні він з’явився на 26-й церемонії вручення премії Гільдії кіноакторів і отримав чергову нагороду. Під час своєї промови він вирішив згадати і колишню дружину, а точніше болісне розлучення, який переживав.

“Давайте будемо чесні , це був складний етап мого життя. Хлопець , який піднявся так високо , зовсім ладнав зі своєю дружиною протягом великого відрізку часу”, – зізнався Бред.
Ці слова Пітта, як повідомляють інсайдери, сильно зачепили саму Анджеліну. Її обурив той факт, що Пітт вирішив іронізувати з приводу їхнього розлучення перед такою великою аудиторією. «Це все одно що розповісти про проблеми в особистих відносинах в кімнаті , повної незнайомих людей», – процитував слова Джолі інсайдер для журналу OK!.

До слова, раніше закордонні ЗМІ писали про те, що Анджеліну ще і сильно злить той факт, що зараз її колишній чоловік знову купається в променях слави і отримує найпрестижніші нагороди в світі кінематографа.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here