Донька Анджеліни Джолі змінила ім’я на чоловіче

0
914

Шайло Джолі-Пітт давно мріє стати хлопчиком. Як повідомляють західні видання, дівчинка вже рік практикує гормональну терапію, а недавно офіційно змінила ім’я, ставши Джоном. Анджеліна підтримала рішення спадкоємиці.
Діти Анджеліни Джолі і Бреда Пітта звикли до загальної уваги, адже їх майже з пелюшок переслідують папараці і шанувальники. Весь світ обговорював конфлікт актора з Меддоксом і скандальні заяви Захари про те, що вона хоче повернутися до біологічних батьків. І все ж найбільший інтерес публіки викликає доля 13-річної Шайло.
З раннього дитинства дівчинка відмовлялася від свого імені і просила називати її Джоном. І ось нарешті вона офіційно змінила ім’я, – повідомляють західні таблоїди. Більш того, Шайло нібито вже проходить гормональну терапію, щоб одного дня стати повноцінним чоловіком. «Бред в люті від того, що Анджеліна не дає йому зустрічатися з Шайло. Він упевнений, що дівчинці потрібна підтримка в цей складний кризовий час », – пояснив інсайдер.

Раніше Пітт вже розповідав, що старша дочка просить всю сім’ю називати її Джоном. На Шайло вона просто не відгукується. Вперше дивацтва в поведінці дівчинки проявилися, коли тій було всього чотири роки. Тоді дівчинка попросила маму коротко її постригти і купити хлоп’ячу одяг.
Спочатку батьки намагалися говорити з Шайло, щоб з’ясувати, наскільки серйозні її погляди на власну гендерну приналежність. Коли ж стало зрозуміло, що дочка не жартує, Анджеліна і Бред підтримали її. Джолі зізнавалася, що не хоче калічити психіку власної дитини через бажання зробити її такою, як всі інші.
Після розлучення зоряної пари поведінка Шайло стала ще більш дивною. Вона замкнулася в собі, а недавно заявила матері, що хоче жити з батьком.

“Шайло вже кілька разів намагалася втекти з дому, щоб бути поруч з батьком. Вони кожен день спілкуються по FaceTime, але не можуть часто зустрічатися, оскільки Анджеліна не дозволяє. Вона обіцяла, що Шайло проведе Різдво з батьком, а потім передумала, пояснивши це тим, що дівчинка повинна бути поруч з братами і сестрами”, – розповів інсайдер.
Таку поведінку Анджеліни її знайомі пояснюють елементарними ревнощами. Актриса не хоче, щоб діти проводили час з новими коханими Бреда, тому постійно скасовує їх зустрічі.
За інформацією порталу New Idea, зараз найскладніші відносини у Джолі склалися саме з Шайло. Незважаючи на те, що актриса заохочує бажання дочки стати юнаком, вона сильно обмежує її, через те що спадкоємиця все частіше згадує батька.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here