Донька Кім Кардаш’ян відмовилась виходити у світ без підборів

0
384

Культове сімейство Кардаш’ян-Дженнер без скандалів не обходиться. Нерідко на перших шпальтах опиняються гучні заголовки «зрада», «розлучення», «сурогатна вагітність» і подібні. Втім, як і в кожній звичайній сім’ї, трапляються випадки, коли усі близькі об’єднуються за спільним столом, не залежно від усіляких чвар чи недомовленостей.
Цього разу усіх представників іменитої телесім’ї об’єднала маленька донька Хлої Кардаш’ян та Трістана Томпсона, якій цими днями виповнився рік. Відтак, Тру Томпсон таки вдалось знову посадити за спільний стіл своїх батьків, які ледь оговтались від резонансного розлучення та постійних чвар. І, як не дивно, усі виглядали цілком щасливими. А особливо – власне маленька Тру.

View this post on Instagram

Northie in Kim’s shoes ?

A post shared by Kim Kardashian Snapchat ? (@kimkardashiansnap) on


Так чи інакше, доньці Кім Кардаш’ян та репера Каньє Веста таки вдалось виокремитись серед натовпу. Дівчинка на відріз відмовлялась виходити між люди без матусиних підборів. Що ж, для Кім не залишалось нічого іншого, як дозволити своїй доньці, Норд Вест, таки вбратись у взуття, що на кілька розмірів (точніше, п’ять) більше за її дитячу ніжку.
Що ж, результат вийшов доволі таки ефектним. І, що цікаво, п’ятирічна дівчинка крокувала у матусиних брендових туфлях Yeezy на підборах доволі таки впевнено, не зважаючи на все. Про яскраві «походеньки» своєї донечки Кім Кардаш’ян одразу розповіла прихильникам у мережі Instagram, оприлюднивши кумедне відео у сторіс. Згодом же знаменитість розмістила повноцінну публікацію у своєму профілі.

Варто зауважити, що не тільки кумедною історією дивував перший день народження маленької Тру. На вечірку також завітав її скандальний татусь, Трістан Томпсон, що не так давно обурив світ своєю гучною і неабияк драматичною зрадою із Джорджин Вудс. На щастя, усе обійшлось добре. Принаймні, без очевидних скандалів і чвар. Хлої Кардаш’ян таки зуміла сісти за один стіл з чоловіком, який її зрадив у День Закоханих – усе заради своєї маленької доньки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here