Джастін Бібер дотепно надурив мережу звісткою про вагітність дружини

0
475

Голлівудські селебріті, вочевидь, дуже полюбляють, коли настає перше квітня, День дурня, щоб покепкувати зі своїх фанів у соціальних мережах. Цьогоріч 25-річний співак Джастін Бібер перевершив усі сподівання, завантаживши два фотодокази вагітності своєї 22-річної дружини Гейлі.
Перше фото – знімок УЗД, на якому ембріон доволі великого розміру. Деякі прихильники почали підозрювати, що це може бути першоквітневий розіграш, але більшість повірила таки у правдивість знімку. Гейлі Болдвін написала у коментарях, що це “дуже смішно”, чим саме ще більше заплутала шанувальників.


На другій світлині, яку завантажив Джастін, його дружина з досить таки помітним животиком сидить на прийомі у лікаря. Співак у підписі зазначив: “Для тих, хто не вірив, що це не квітневий жарт”. Після цього усі сумніви розвіялись і в тих, хто спочатку був впевнений, що це брехня. Багато Західних ЗМІ почали писати про вагітність Гейлі, роблячи з цього неабияку сенсацію.

View this post on Instagram

If U thought it was April fools

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Врешті-решт, Джастін Бібер вирішив довго не мучити шанувальників і зізнався, що він таки кепкує. На новому фото УЗД, яке він завантажив, замість ембріона був…милий песик. Шанувальники співака настільки повірили у те, що Гейлі дійсно при надії, що ця звістка стала для них розчаруванням, і вони навіть образились: “А я так сподівалась”, “Джастін, це тупо першого квітня жартувати з вагітності”, “Багато жінок намагається завагітніти, і в них це не виходить. Новина про вагітність Гейлі може когоь ранити”.

View this post on Instagram

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Нагадаємо, що сам співак зараз бореться з депресією, лікуючись у різних клініках Штатів. Гейлі морально дуже підтримує чоловіка і стала для нього справжньою опорою. Вони навіть відклали пишне святкування весілля, допоки Джастін остаточно не одужає.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here