Джастіна Бібера знову затримала поліція за порушення правил дорожнього руху

0
546

Канадського виконавця Джастіна Бібера знову спіймали на гарячому. Його ніколи не ідентифікували як уважного й вправного водія, а нещодавно 25-річний співак вкотре це підтвердив. Коли Джастін їхав на своєму бірюзовому Lamborghini, його затримали поліцейські одного з відділень Беверлі-Гіллз.
У понеділок ввечері, як повідомляють тамтешні правоохоронні органи, його зупинили. Причиною стало те, що у співака не було передніх номерних знаків, а скло у вікнах – занадто темне. Зрозуміло, що артист уникає публічності, однак ці дії розцінюються як серйозне правопорушення.
Проте, поліцейські обійшлися попередженням. За словами очевидців, Біберу пробачили, бо він був у розмові ввічливим та проявляв повагу. Він пообіцяв копам одразу усунути цю проблему.

Минулого разу співаку пощастило менше. Поліція затримала його за телефонні розмови під час водіння. Тоді обійтися банальним вибаченням не вийшло, і правоохоронці виписали Джастіну чималий штраф. Враховуючи минулі проблеми, у понеділок удача йому посміхнулася.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here