Філіп Кіркоров постриг своє волосся, висловивши протест Пугачовій

0
8157

Філіп Кіркоров вирвався зі старих відносин з Аллою Борисівною та підстригся. Популярний співак, актор і продюсер Філіп Кіркоров шокував фанатів сьогоднішньою stories в Instagram. Всі пам’ятають зачіску Філіпа Кіркорова, вона була невід’ємною частиною образу співака.
Скільки його пам’ятають фанати, він завжди був з волоссям до плечей. Сьогодні він з’явився в новому образі перед шанувальниками, повністю збривши волосся.

Очевидно, в житті співака відбулася дуже важлива подія, раз він так кардинально змінив свою зовнішність. Можливо, у Філіпа просто “колір настрою синій” і він вирішив підстригтися, тому що так захотілося, думають підписники. Тим більше, співак завжди ставився до себе з самоіронією і у нього чудове почуття гумору.
Користувачам більше подобається версія, що Філіп Кіркоров, нарешті, звільнився від минулих відносин з Аллою Борисівною і готовий почати новий етап у своєму житті. “Тепер настала черга Галкіна ходити кучерявим, Доббі вільний”, “Швидше за все, у Алли Борисівни фетиш такий, вона сама кучерява і її чоловіки з такою ж зачіскою повинні ходити. Кіркоров збрив своє легендарне волосся, тим самим, висловивши протест Пугачовій”, – пишуть хейтери.


Філіп Бедросович довгий час тягнув за собою вантаж минулих відносин і довго страждав. Зовнішній вигляд завжди приходить у відповідність з внутрішнім станом і це дуже важлива подія в житті будь-кого.
Фахівці стверджують, що ті, хто кардинально змінюють зачіску, прагнуть змін, а якщо такі відбулися, то намагаються адаптуватися до нових умов. Шанувальники Кіркорова сподіваються на те, що в житті співака з’явилася любов і він хоче почати жити з чистого аркуша.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here