Хейтери дочекались: у сім’ї Біберів перші негаразди

0
1046

Помилки – запорука досвіду. Новоспечене подружжя Джастіна Бібера та Гейлі Болдвін позбуваються сімейного бюджету, зате накопичують життєву мудрість. А істина, як виявилось, доволі проста: не купуйте будинок, перш ніж не перевірили труби.
На превеликий жаль, молода пара оплатила завдаток у розмірі 100 тисяч доларів за віллу у Сан-Фернандо та лише згодом виявила серйозні проблеми із сантехнікою.

Здавалось би, годі й мріяти про кращий будинок. Чотири спальні, сім ванних кімнат та ще ціла купа речей, які так люблять багатії. Втім, щастя тривало не довго. Точніше, рівно місяць. Якщо проблеми із нагрівачем у басейні ще не викликали особливого обурення, то вибух каналізаційних труб став останньою «краплею».

Звичайно, наразі зіркове подружжя у горе-помешканні не живе. Проблема в іншому. Згідно із угодою про оренду, Бібер та Болдвін змушені усунути усі пошкодження. Про це їм доведеться подумати згодом, а поки новоспечена сім’я намагається хоч якось відволіктись від цілої купи проблем у фешенебельному готелі Беверлі-Гіллз.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here