Ілон Маск записав реп-сингл, який підірвав соцмережі

0
307


Засновник компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск у вільний від освоєння космосу час вирішив записати реп. Геній, мільярдер і філантроп виклав у Твіттері посилання на трек під назвою RIP Harambe, залишивши підпис: “Можливо, це найкраща моя робота”.
Зворушливі рядки присвячені горилі Харамбе, яку застрелили в американському зоопарку в 2016 році, коли в її вольєр потрапила дитина: “Харамбе, ми тебе любимо, спочивай з миром, ми сумуємо”.
Не ясно, чи є Маск автором треку. Композиція викладена від імені лейблу Emo G Records. За словами підприємця, в записі взяв участь відомий репер BloodPop, проте за два дні трек набрав більше 800 тисяч прослуховувань на SoundCloud.

Нагадаємо, 17-річну горилу застрелили в зоопарку міста Цинциннаті (штат Огайо) після того, як у вольєр до тварини впала трирічна дитина. Самець, вага якого складала понад 180 кг, не нападав на хлопчика, проте він носив його за собою близько десяти хвилин. Дитина не постраждала.
За словами співробітників зоопарку, якби вони застосували заспокійливе, воно не подіяло б швидко. Інцидент викликав широкий резонанс. Багато засудили працівників установи за жорстоке поводження з твариною, а також батьків дитини за безвідповідальну поведінку.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here