Кендалл Дженнер феєрично відкоркувала пляшку ногою, взявши участь у світовому челленджі

0
1111


“Bottle Cap Challenge” стрімко набирає популярності у всьому світі. Основне завдання – відкоркувати пляшку ногою, залишивши її на місці у цілісності, і викласти відео у мережу. Багато відомих зірок вже приєдналося до змагання, а особливою учасницею змагання стала 23-річна модель Кендалл Дженнер.
Мало хто очікував, що жінки сімейства Кардаш’ян-Дженнер приймуть цей виклик. Однак, дружина Джастіна Бібера Гейлі Болдвін передала естафету Кендалл, і, як бачимо, це завдання виявилось хоробрій дівчині під силу.
Кедалл Дженнер, яка якраз відпочиває у Греції, вирішила навіть ускладнити собі завдання і зробила це не на суші, а на воді. Їдучи у купальнику на гідроциклі зірка феєрично та без особливих зусиль відкоркувала пластикову пляшку. Прихильники моделі не очікували такого від своєї фаворитки і неймовірно вражені її чіткістю.
Хоча, ніхто точно не знає, з якого дублю був записаний цей ролик. Він може бути як першим, як третім, так і сотим. Цю інформацію Кендалл вирішила залишити у таємниці, що й не дивно.

View this post on Instagram

you asked for it @haileybieber …

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on


“Ти просила про це, Гейлі Бібер,” – підписала під відеороликом модель. Окрім Кендалл, до “Bottle Cap Challenge” приєдналося чимало селебрітіс. Серед них Джастін Бібер, Джейсон Стейтем, Джон Маєр, Конор Мак-Грегор, Раян Рейнольдс. Вдало у них це вийшло чи дуже – значення не має.
42-річний актор Раян Рейнольдс, до прикладу, змонтував ориганільний ролик, де його пляшка подорожує різними місцинами, перш ніж дібратися до нього. Та, коли він намагається її відкоркувати, вона розбивається, і Раян тікає з гримерної через невеличкі двері. Його фани у Twitter цей дотеп неабияк оцінили.


Українські зірки також приєдналися до всесвітнього змагання. Участь взяли Наталя Могилевська, Володимир Остапчук та інші. Наші знаменитості, звісно, без хвилинки гумору не обійшлися.
“Вірусне” відео, що поширила Кендалл Дженнер, буквально за 12 годин переглянуло 19 мільйонів користувачів. Не виключено, що після такого ролика від моделі чимало шанувальників зірки намагатимуться повторити її тріумф.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here