Колишній Періс Хілтон вимагає повернути обручку

0
537

Відомий американський актор і модель Кріс Зілка, заручини з яким днями розірвала світська левиця Періс Хілтон, вимагає від колишньої нареченої повернути обручку з величезним діамантом в 20 карат.
Вартість обручки становить 2 мільйони доларів. Проте Кріс Зілка придбав його з великою знижкою у ювеліра, добре знайомого з Періс, передає портал TMZ. Телезірка і світська левиця відмовляється повертати обручку, оскільки вважає, що саме завдяки їй Кріс зміг купити прикрасу “недорого”.


Між тим видання відзначає, що претензії актора мають юридичну основу: за законом штату Каліфорнія наречений дійсно може вимагати повернення обручки у разі, якщо весілля з якихось причин не відбулося. Зазначимо, що весілля 37-річної Періс і 33-річного актора було вже заплановано.
Кріс зробив пропозицію Періс у січні 2018 року під час відпочинку в Аспені. Весілля повинне було відбутися в листопаді, але Періс перенесла його на 2019 рік, пославшись на велику завантаженість свого робочого графіка. І тепер, після майже двох років стосунків, дівчина взагалі передумала йти під вінець.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here