Королівський палац прокоментував “ін’єкції краси” Кейт Міддлтон

0
476

У вирі скандалів стосовно пластичних операцій опиняються не тільки голлівудські зірки чи інші представники шоу-бізнесу, але й титуловані особи. Подібної участі не змогла уникнути і знатна представниця королівського дому Британії, дружина принца Вільяма, Кейт Міддлтон. 37-річна герцогиня і натяків не подавала, поки у профілі однієї із ТОПових англійських клінік не з’явилась аж надто провокативна публікація.
Провідний пластичних хірург Великобританії, Мунір Сомджі, лише поділився із підписниками в Instagram «доброзичливим» постом «апгрейду» Кейт Міддлтон. До звичних світлин «до» і «після» хірург додав: «Наша Кейт полюбляє трішки бейбі-ботоксу». Тільки згодом Сомджі роз’яснив, що словом «наша» він мав на увазі «британська» та аж ніяк не «клієнтка нашої клініки», що йому розголошувати категорично забороняється.

Чи не одразу у мережі спалахнув гучний скандал. І чи не одразу після провідна клініка краси змусила горе-блогера видалити провокативний пост. Тим часом, навіть офіційний Кенсінгтонський палац не зміг не відреагувати на подібну заяву та запевнив, що герцогиня ніколи нічого не колола собі в обличчя, тим паче «ін’єкцій краси». Переконав королівський дім громадськість чи ні, але зрівняння медика не залишилось без уваги.
Зрештою, чи то кадри були підібрані настільки вдало, чи і справді Міддлтон «бавиться» ботоксом – залишається під питанням. Оскільки на фото «після» обличчя Кейт і дійсно виглядає інакше: брови підняті і морщинки розгладжені, як і пояснював Мунір Сомджі. Разом з тим, не варто заперечувати того факту, що провідна клініка пластичної хірургії Британії розташована за десять хвилин їзди від офіційного помешкання Кейт Міддлтон та принца Вільяма.


Так чи інакше, клініка пластичної хірургії «Dr. Medi Spa» не має право розголошувати імена своїх клієнтів. Тож, не складно здогадатись, що подібною публікацією хірург хотів висловити винятково власне бачення на настільки «свіжу» зовнішність герцогині. Менше з тим, речник палацу охарактеризував провокативний пост Сомджі «категорично несправедливим» і додав, що королівська родина ніколи раніше не дозволяла використовувати своїх облич у справах комерції.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here