Міла Куніс про невдалий подарунок Ештона Кутчера на День закоханих

0
806


Голлівудська акторка, яка, до речі, народилась у Чернівцях, вміє розповідати цікаві історії. Нещодавно Міла Куніс відвідала ток-шок Еллен Дедженерес, де зі сміхом зізналася, який незвичайний подарунок отримала на День Святого Валентина від свого чоловіка Ештона Кутчера. “Це для нас (дівчат) дуже важливо, хлопці, “– каже 35-річна зірка фільму “Друзі по сексу”.
Якось Міла з дітьми спостерігали, як гніздяться птахи на їхньому подвір’ї. “Ми були зачаровані цими маленькими птахами, а наші діти, 4-річна Ваєтт і 2-річний Димитрій так любили ними захопилися,” – розповідає акторка. Виходячи з цього, Ештон вирішив здивувати кохану дружину та малечу. Він подарував Мілі двох голубків – птахів кохання.
Через декілька днів пара вирішила завести птахів до спеціаліста, де їм повідомили доволі сумну новину: “Це не зовсім птахи любові, як сказали Ештону у зоомагазині. Насправді це папуги, а не голуби”.

“Отже, тепер в нас є дві маленькі папуги: блакитно-зелена та синя. Але це не птахи кохання, ” – сміється Міла. Це не перший випадок, коли зірка відкрито розповідає про свій шлюб.
Незважаючи на те, що Куніс з Кутчером одні з найпопулярніших голлівудських селебрітіс, у них трапляються такі випадки, як і в будь-якої іншої пари. Наприклад, кошмарний медовий місяць, який відбувся після весілля 2015 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here