Моніка Беллуччі здивувала неохайним манікюром на премії “Сезар”

0
1717

Нещодавно у Парижі відбулася препаті премії “Сезар”, на якій не обійшлося без легенди світового кіно і однієї з найкрасивіших жінок планети Моніки Беллуччі. Як завжди, актриса виглядала бездоганно і лише одна деталь зіпсувала її образ.
На фотографіях крупним планом шанувальники помітили неохайний манікюр. 54-річна актриса не встежила за руками, за що, зазнала критики з боку найуважніших фанатів.

54-річна актриса вибрала для вечора елегантний чорний костюм та легкий макіяж, але не встежили за однією маленькою деталлю, яку тут же помітили любителі світської хроніки: відсутність манікюру. За свіжий вигляд і нев’янучу красу Моніку, звичайно похвалили, але порадили “записатися на манікюр”.
Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що 54-річна кінодіва зустрічається з 36-річним художником Ніколасом Лефевром. За інформацією іноземних таблоїдів, Ніколас і Моніка познайомилися минулого літа і через деякий час почали зустрічатися. Цікаво те, що це перші серйозні стосунки Беллуччі після розставання з Венсаном Касселем, якому актриса народила двох доньок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here