Ніколь Кідман: шлюб з Томом Крузом врятував її від домагань

0
499

Сексуальні домагання стали топ темою для Голлівуду. Тепер Ніколь Кідман зізналася, що цілком могла опинитися на місці цих нещасних жінок. У віці 22 років Ніколь Кідман пов’язала свою долю з Томом Крузом, але через кілька років пара розпалася і подружжя просто перестало згадувати один про одного.
Тепер же актриса знову в інтерв’ю згадала про колишнього чоловіка, за її словами він став захистом для неї на початку кар’єри, саме шлюб з актором врятував її від сексуальних домагань.

Нагадаємо, що Кідман і Круз одружилися в 1990 році після знайомства на зйомках фільму “Дні грому” (Days of Thunder), а розлучилися в 2001-му. Кідман заявила, що її перший чоловік на момент їх одруження вже мав статус суперзірки, що досить сильно допомогло їй.
Знаменитість часто потрапляла в ситуації, де продюсери і режисери приставали до неї з недвозначними пропозиціями, але вона могла собі дозволити відмовити будь-кому, адже захистом для неї був Круз. Відомо, що актриса, яка народила двох дітей від Тома Круза і ще двох – від другого чоловіка Кіта Урбана, зізналася, що вона переживала домагання, коли була зовсім маленькою.


Проте, вона відмовилася обговорювати це в інтерв’ю. Зовсім недавно в світі відзначався Міжнародний день дівчаток. На честь цієї події Кідман опублікувала в Instagram зворушливе відео, на якому співає дуетом з чоловіком пісню Female. Кіт Урбан не тільки співав разом з дружиною, але і акомпанував на роялі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here