Орландо Блум “напартачив” з каблучкою Кеті Перрі

0
885

У День всіх закоханих британець Орландро Блум зробив пропозицію своїй обраниці. Заручені зірки виклали у мережу фото з розкішною каблучкою у формі квітки з рожевим каменем. Однак потім стало ясно, що дизайн цієї каблучки дуже схожий з тією, що актор подарував своїй колишній дружині Міранді Керр у 2010.

Обидві каблучки своєю формою нагадують квітку і мають діамант у центрі. Ендрю Браун, власник мережі відомих ювелірних салонів зауважив, що каблучка Кеті Перрі коштує близько 5 мільйонів доларів: “Це  4-каратний фантастичний яскравий рожевий овальний алмаз, з вісьмома білими діамантами навколо нього. Квітка у розвіті. Каблучка справді єдина у своєму роді і неймовірно цінна”.

View this post on Instagram

full bloom

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on


Інший експерт з дорогоцінних каменів Ендрю Фокс дав перстню набагато скромнішу оцінку. “Вибачте ті, хто говорить про вартість 5 мільйонів доларів, але я оціню цю каблучку десь у 300-500 тисяч доларів.
Чому? Камінь не є рожевим діамантом, якщо його не обробити. Центр каменя занадто темний, щоб бути природним рожевим діамантом. Камінь схожий на рожевий сапфір з Мадагаскару, Шрі-Ланки, або Бірми,” – каже знавець.

Експерти по-різному оцінюють вартість каблучки поп-зірки, ніхто не може точно по фото визначити, чи природній цей рожевий камінь. Інші відомі фахівці кажуть, що це бути як 20 000 доларів, так і 5 мільйонів умовних одиниць.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here