“Після розставання з Кличком”: чим займається Хайден Панеттьєрі

0
828

Колишня наречена Володимира Кличка, актриса Хайден Панеттьєр, вже знайшла заміну боксеру. Хайден зустрічається з актором-початківцем Брайаном Хікерсоном, їх вже кілька разів бачили разом на побаченнях. Кажуть, друзі актриси тепло прийняли Брайана, але от якщо вірити інсайдерам, то між Хайден та Кличко ще нічого не скінчено. 
“Не думаю, що Володимира варто викреслювати лише тому, що їх не бачать разом. Вони поважають один одного, цікаві один одному. Не ставте хрест на цих стосунках”, – повідомило джерело PageSix.

Ну а сьогодні актрису знову помітили з Брайаном Хікерсоном. Папараці підловили парочку в аеропорту Лос-Анджелеса. “Їм дуже добре разом! Ніхто не очікував, що це будуть серйозні стосунки, але Хайден по-справжньому з ним щаслива”, – пише DailyMail. Фанати підозрюють, що тепер у Кличка немає шансів повернути свою колишню наречену. А як думаєте ви?

Нагадаємо, це вже не перший раз, коли Хайден і Володимир розлучаються. У 2011-му вони розійшлися через два роки відносин, але потім помирилися та навіть заручилися в 2013-му. У пари є спільна дочка, трирічна Кайя Євдокія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here