Прикрі наслідки першоквітневого розіграшу зірки “Гри престолів”

0
273


Перше квітня, тобто – День сміху, уже далеко позаду. Втім, деякі розіграші і до сьогодні дають про себе знати. Серед них – першоквітнева витівка зірки «Гри престолів», Кіта Герінгтона, що зіграв роль Джона Сноу в однойменному фентезійному сюжеті.
Кіноактор спробував розіграти свою дружину, що у свій час теж брала участь у зйомках серіалу «Гра престолів», вона ж Роуз Леслі. Так чи інакше, виявилось не до сміху, оскільки жарт вийшов далеко за межі зіркового подружжя та наробив добрячого резонансу у масах.

Минулоріч ситуація із Днем сміху не зазнала подібних масштабів, але до сліз когось таки довела, власне дружину Герінгтона. Усе просто: актор помістив до холодильника потворну відрублену голову. Зрозуміло, не минуло й миті, як Роуз Леслі знепритомніла. Як результат, жінка «стримано» попередила жартівника, що ще одна подібна витівка може призвести до більш жорстких наслідків, аніж втрата свідомості.
Гадаєте, це повинно було би зупинити Герінгтона? Ні, він спробував знову, цьогоріч. Втім, інші актори культової саги заявили, що на цей раз розіграш виявився не таким вже й ефектним, на відміну від минулорічного. Люблячий чоловік всього лише написав до інтернету матеріал, що стосується «закриття» британської фірми, що виготовляє улюблене мигдальне молоко Леслі.

Як результат – акторка витратила майже двісті тисяч доларів на улюблений продукт. Так, Роуз Леслі буквально таки скупилась річним запасом мигдального молока та без жодних сумнівів. Якщо цьогорічний жарт Герінгтон менш лячний, його масштаби значно грандіозніші.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here