Принц Гаррі і Меган Маркл псують репутацію всієї королівської сім’ї

0
317

Королівський експерт і колишній особистий секретар королеви Єлизавети Дікі Арбітер виступив з пропозицією ізолювати принца Гаррі і Меган Маркл від решти родини.
Справа в тому, що після того, як Гаррі одружився на Меган, подружжя раз у раз виявляються на перших сторінках хроніки, а останні півроку і зовсім ні дня не проходить без скандалу, пов’язаного з герцогами.
При цьому Гаррі і особливо Меган не особливо намагаються виправити ситуацію. Спочатку Маркл заявила, що їй важко ужитися в королівській родині, а Гаррі прямо повідомив про великі розбіжності з рідним братом. Всі ці гучні заяви не йдуть на користь репутації подружжя. До того ж Меган і Гаррі відмовилися святкувати Різдво з королівською родиною і поїдуть на цей час в США, що сильно засмутило саму королеву.

“Принц Гаррі провів тур по Південній Африці , який міг би стати тріумфальним. Однак він в останню добу візиту почав просторікувати про британських засобах масової інформації. Це відвернуло увагу від хорошої роботи його і Меган , виконану в південній частині Африки”, – заявив експерт для Express.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here