Принцеса Шарлотта ошелешила світ непристойним вітанням на публіці

0
358


Ексцентричні дітлахи знаменитостей по-різному привертають увагу публіки. Хтось робить перші спроби ще у підлітковому віці, рідше починають бунтувати з пелюшок. Хто би міг подумати, що у королівському сімействі Великобританії із маленькою принцесою може трапитись щось подібне. Але, зважаючи на дійсність, попереду на герцога та герцогиню Кембриджських очікує ще багато цікавого.
Маленькими кроками, але титуловані діти таки вириваються із рамок прийнятного. Першою пішла маленька донька принца Вальяма та Кейт Міддлтон, вона ж принцеса Шарлотта. У рамках Королівської регати, дівчинка доволі таки нетипово як для першої леді привіталась із публікою. Вона, неочікувано для своєї матусі, показала усім свій язик. Міддлтон, у свою чергу, підняла руку донечки та спробувала помахати нею самостійно.
Курйоз у королівському сімействі вмить облетів місцеву пресу та подався далеко за кордони Великобританії. Що цікаво, дівчинка відмовилась слухати вказівки своєї титулованої мами та привіталась із шанувальниками на власний манер. Натовк буквально таки вибухнув від емоцій, а Кейт Міддлтон, тим часом, не залишилось нічого іншого, аніж якнайшвидше втекти від осудливої публіки. Хоча, люди були у захваті від витівки малечі.

Разом з тим, подібна ситуація трапляється не вперше. Принцеса Шарлотта і раніше віталась зі світом таким непристойним для маленької леді чином. Те ж саме відбулось і на шляху до весільної церемонії принца Гаррі та Меган Маркл, що пройшла ще у травні 2018 року. Тоді донька Міддлтон та принца Вільяма продемонструвала свій язик світу з вікна королівської автівки.
Хто не чув, Королівська регата – неабияк почесна подія, що відбувається серед титулованих кіл Великої Британії щороку. Цього разу принц Вільям разом зі своєю дружиною Кейт вирішили позмагатись один з одним, зайнявши стартові позиції у різних суднах у ролі шкіперів. А власне на «подружній поєдинок» вони приїхали у супроводі своїх старших дітей, шестирічного Джорджа і власне чотирирічної Шарлотти.

І поки батьки бавились у перегони, маленькі принц та принцеса спостерігали за вельможним дійством поруч із бабусею та дідусем (батьками Кейт Міддлтон) на приватній яхті. Зважаючи на все, діти аж надто знудились і вирішили розбавити напружену обстановку черговою курйозною витівкою. Усю справу взяла на себе молодша, принцеса Шарлотта.
Так це чи ні, ефекту дівчинка спричинила добрячого. І не тільки серед місцевих ЗМІ. Про язик доньки принца Вільяма та Кейт Міддлтон навіть заговорив власне королівський дім, пояснивши ситуацію веселим настроєм дитини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here