Репер 69 звільнив свою команду і скасував всі тури

0
825

Скандальний репер Tekashi69 тепер сам по собі: він розпустив всіх своїх помічників та скасував залишок концертів в турі по США. Техас, Нью-Йорк і Флорида, де музикант мав всі шанси помітно поповнити свій банківський рахунок, залишилися без обіцяних шоу.
“Я скасовую свій тур, концертів не буде. Я звільнив всю свою команду: у мене більше немає ні менеджера, ні агента, ні піарника”, – заявив репер в Instagram і попередив, що призначати нові шоу відтепер буде тільки він. – “Ті, хто будуть обіцяти вам мої виступи – просто шахраї, не зв’язуйтеся з ними. Якщо такі питання по телефону вирішуються не зі мною особисто, значить це обман”. І раз вже тепер Tekashi сам собі піар-менеджер, він закінчив своє відео ненав’язливою фразою: “23 листопада виходить новий альбом”.


Таке несподіване рішення Tekashi прийняв буквально на наступний день після того, як був затриманий підозрюваний у справі про викрадення та жорстоке побиття репера, що трапилося в липні. Затриманий Ентоні Еллісон раніше був у команді Tekashi, проте взимку його звільнили, після бійки в аеропорту Лос-Анджелеса.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here