“Розважалися у гей-барі”: Адель і Дженніфер Лоуренс згадали давні часи

0
548

Якщо ви не “зависали” з друзями на вечірках у гей-барах, ви не знаєте, як потрібно розважатися. Нещадавно найкращі подруги Адель і Дженніфер Лоуренс “завалилися” до одного з нью-йоркських гей-клубів у Гринвіч-Віллідж, чим шокували і ощасливили публіку, яка просто прийшла розважитися.
Подруг одразу запросили на сцену, а ще 30-річна співачка і 28-річна актриса просто “підірвали” танцювальний майданчик. Очевидці одразу взялися знімати красунь на відео і викладати ролики у Твіттер.


Адель потрапила на сцену з господаркою вечора Брітою Філтер, яка попросила співачку розповісти натовпу трохи про себе. “Привіт, моє ім’я – Адель”, – прокричала зірка людям, які, очевидно, і так знали, хто вона і як її звуть. І, як належить кожній хорошій подрузі, Адель почала кричати в мірофон, що Лоуренс заручена.


Про те, що розповідала Адель, знали, напевно, усі присутні, хто хоча б трохи цікавиться особистим життям знаменитостей. Дженніфер Лоуренс вперше з’явилась на публіці з 34-річним художником Куком Мароні у лютому. Наприкінці місяця вона похвалилась величезною обручкою, яку експерти оцінили у 200 000 доларів.
Хоч Адель і намагалась розповідати про подругу, вся увага все одно була прикута до неї. 30-річна співачка весь час була оточена запеклими шанувальниками і охоче розважалася з ними. Коли власниця бару запитала її, чи готова вона “змішатися і чудово провести час з геями сьогодні ввечері”, Адель матюкнулась і сказала, що це ж очевидно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here