Селена Гомес: «Помітила, що поправилася тільки після критики в соцмережах»

0
649

Селена Гомес змушена приймати кілька препаратів, які блокують симптоми вовчака. Прийом медикаментів негативно відбився на її фігурі. Шанувальники тут же помітили, що співачка набрала зайву вагу і стали писати їй невтішні коментарі.
27-річна Селена Гомес поступово повертається до життя після довгого лікування. Зараз співачка відвідує публічні заходи і розповідає про те, з чим їй довелося зіткнутися за останні роки. Проблеми почалися ще в 2016-му: тоді у артистки загострився вовчак, а далі була операція з пересадки нирки, лікування в психіатричній клініці через панічні атаки і депресію. Тепер, коли найскладніший період лікування залишився позаду, зірка згадала про хейтерів, які називали її товстою в період реабілітації.
“Я вперше в житті зіткнулася з проблемою зайвої ваги. У мене вовчак, захворювання нирок, високий тиск, тому я була зосереджена на здоров’ї і не відразу помітила, що стала виглядати інакше. Ні, на вагу вплинула не тільки вовчак, все спрацювало в комплексі. Зокрема, ліки, які я повинна приймати все життя. Якщо чесно, я помітила, що поправилася, тільки коли почалася критика в соцмережах з цього приводу. На якийсь час це мене вибило з колії”, – розповіла Селена.

Співачка не комплексувала через зайві кілограми, але за нею буквально почали полювати папараці, які бажали зафіксувати Гомес не в кращій формі. Звичайно, артистка відчувала себе пригніченою, але поступово навчилася ігнорувати випади громадськості.
«Ставтеся до людей так, як хотіли б, щоб оточуючі поводилися по відношенню до вас. Не бійтеся бути вразливими, тому що в цьому сила, а не слабкість. Я також навчилася прощати тих, хто заподіяв мені біль, я їх розумію, я їм співчуваю. Пережити цькування мені допомогла віра і близькі люди », – підкреслила Гомес.
Нагадаємо, що недавно артистка презентувала відразу дві пісні, що розповідають про нещасну любов. Шанувальники тут же припустили, що вони присвячені екс-бойфренду Джастіну Біберу, який ще в минулому році одружився на Хейлі Болдуін. Інсайдери також підтверджували, що Селена до сих пір не може пережити розрив зі співаком.

Зараз Гомес не тільки готує новий сольний альбом, а й знімається в кіно. Саме робота допомагає артистці позбутися сумних думок. «Я дуже щаслива і задоволена своїм життям. Публікую фото, виходжу на червону доріжку, роблю, що хочу. Відчуваю себе чудово, і в цьому весь сенс. Я не хочу показувати себе світові і чекати зворотного зв’язку, залежатиме від думки інших », – підкреслила зірка.
А ось про особисте життя Селени поки нічого невідомо. У Giving Back Generation співачка заявила, що зараз зосереджена на роботі і здоров’ї. Головним же пріоритетом для Гомес залишається благополуччя близьких: вона мріє проводити з родичами більше часу, адже саме їх підтримка допомогла впоратися з важкими випробуваннями.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here