Японець одружився на співачці-голограмі Хатсуне Міку

0
801

35-річний Акіхіко Кондо придбав шлюб своєї мрії. Усього лиш за 18 тисяч доларів японець одружився із найвідомішою голограмою світу та культовою зіркою східної поп-культури – співачкою Хатсуне Міку.
Усе згідно закону. Точніше, схожих випадків узагалі не регулює жодна з конституцій світу. Тим не менш, близькі «закоханого до безтями» японця були проти віртуального одруження. Та навіть більше – жоден із членів його сім’ї не був присутній на святкуванні. Зате Хастуне Міку з’явилась на власному весіллі в «образі» м’якої іграшки.

«Я ніколи не зраджував їй. Я завжди кохав Хатсуне Міку і щодня про неї думав… Двохвимірні персонажі не зраджують, не старіють і не помирають… Я не намагаюсь розгледіти у ній справжню жінку», – коментує шокуючу подію наречений. Тільки-от творець віртуальної дівчини «Gatebox» не обіцяє, що Міку надалі залишатиметься моногамною. Компанія уже продала більш ніж 3 700 свідоцтв про шлюб усім бажаючим.

Наразі голограма Хатсуне Міку не «живе» разом зі своїм законним чоловіком. За винятком імітації голосу вартістю близько трьох тисяч доларів – у токійському будинку Акіхіко Кондо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here