Скоро весілля, а у пари Пратт-Шварценеггер уже поповнення

0
1220

Зіркові наречені спробували розширити свою майбутню сім’ю доволі таки неординарним чином. Допоки весільні дати на календарі змушують на себе чекати, Кріс Пратт і Кетрін Шварценеггер прийняли раптове рішення.
Закоханим не сила чекати до народження власних дітей. Втім, про типових домашніх улюбленців вони теж не пригадали. Для чого кіт чи пес, коли можна завести пухнасте ягня у власному хліву неподалік дому.


Не зважаючи на виснажливу підготовку до весілля, яке відбудеться наприкінці року, Пратт і Шварценеггер врешті наважились втілити в дійсність ще одну мрію. Пара ще ніколи не виглядала настільки щасливою. Обоє одразу поширили зворушливі спільні кадри із ягням у мережі.
Не обійшовся Кріс Пратт і без гумору в Instagram: «Кетрін Шварценеггер перейняла останню тенденцію вражаючих аксесуарів. Тендітне та пухнасте молоде ягня. Чим вам не ікона стилю?».


Як відомо, ягня народилось на приватній фермі актора безпосередньо на День Святого Валентина. Відтак, його нарекли прізвиськом Купідон. «Перше ягня сезону народилось на День закоханих. Я гадаю, що ми назвемо його Купідоном», – Пратт показав улюбленця громадськості чи не одразу після його народження.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here