Волочкова і Басков із хештегом “весілля”

0
642

Знатна інтригантка та за сумісництвом російська балерина Анастасія Волочкова змусила шанувальників повірити, що виходить заміж за заслуженого співака РФ Миколу Баскова.
Тривалий час колишня зірка балету невпинно публікувала у соцмережах світлини із таємним коханцем. На жодній із них не було видно Його обличчя, проте увагу привертали більш пікантні деталі. Були й інтимні фото у ліжку, і романтичні пости, і скандальні кадри у нетверезому стані – із не менш непристойними на них жестами.

Нарешті, здавалось би, стало відоме ім’я таємничого бойфренда знаменитості. Прихованим обличчям на «милих» світлинах Волочкової виявився Басков. Точніше, вона усіх у цьому переконала. «Стосунки перевірені часом», обіцянки «розкішного і запального весілля» та на додачу хештеги «кохання», «ми», «весілля».


Вмить, Instagram екс-балерини зазнав буквально таки атаки хейтерів. «Настя, прокинься! Навіщо ти йому потрібна?» – зухвало заявляють фоловери скандальної знаменитості. У свою чергу, прихильники запропонували, що можливо не мовиться про зіркове весілля, а пара всього лише стала ведучими на романтичній події.
«Золотий голос» Росії не забарився прокоментувати нав’язані чутки. Басков переконав фанів, що не планує одружуватись на Волочковій. А також іронічно зазначив, що весілля обов’язково буде, проте «у кожного своє».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here