“Трохи незручно”: Дональд Трамп забув про Меланію під Білим домом

0
441

Ну от і знову Дональд Трамп поставив свою 48-річну дружину у незручне становище. Під час урочистого прийому прем’єр-міністра Чехії Андрія Бабіса та його дружини Моніки, Трамп “відзначився” і від радості чи хвилювання забув про Меланію і не зачекав її, перш ніж увійти до Білого дому.
На відео видно, як Президент США з дружиною очікують на прибуття прем’єр-міністра. Четвірка вітає один одного, а потім Трамп і Бабіс швидко повертаються і забігають всередину. Меланія Трамп і Моніка Бабісова збентежені.
З їхньої реакції цілком зрозуміло, що жінки не чекали на такий поворот. Меланія навіть відходить на таку відстань, щоб усі четверо разом зайшли до будівлі, але, коли розуміє, що це вже не має сенсу, починає сміятися і знизує плечима. Однак, вираз її обличчя прямо промовляє знамениту фразу: “О, Дональде”.


Відео потрапило до мережі і, звичайно, спровокувало хвилю обговорень. “Грубий і жорстокий. Я й нічого не очікувала від нього”, “Перших Леді сприйняли як другокласних. У стилі Дональда Трампа”, “Ось вам причина, чому необхідна освіта!”, “Здається, Трамп подумав, що вони хочуть сфотографуватися”, “Який джентельмен!” – коментують ситуацію юзери.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here