У Дженніфер Лоуренс не залишилося грошей після медового місяця

0
510

Схоже, весілля і медовий місяць неабияк спустошили кишеню Дженніфер Лоуренс, актриса виставила на продаж свій пентхаус в Нью-Йорку
Минулого місяця 29-річна Лоуренс вперше вийшла заміж. Весілля з 34-річним арт-дилером Куком Мароні в присутності 150 друзів і близьких зіграли подалі від цікавих очей – в Ньюпорті на Род-Айленді. Для церемонії було орендовано маєток Belcourt Mansion, побудований в 1894 році. Відгулявши, через два тижні молодята вирушили у весільну подорож в Індонезію.

Кожна ніч на ексклюзивній віллі Mandaka резорту Nihi Sumba Island, що на острові Сумба, дісталась гостям в $ 12 745. Вдосталь намилувавшись на Індійський океан, наплававшись в персональному басейні і поласувавши шоколадом ручного приготування, свіжозловленої махи-махи і органічної зеленушки з городу готелю, Дженні і Кук поїхали на етнографічну екскурсію в село Сумбанесе, а на наступний день розважили себе прогулянкою верхи.

Размякнувши в тропічному раю, Дженніфер виставила на ринок розкішний пентхаус в Нью-Йорку не по захмарною, а за цілком адекватною ціною – $ 14, 25 млн. За оцінкою ріелторів, можна було попросити і на $ 1,5-2 млн більше. Тим більше що сама вона в 2016 році придбала цю нерухомість за $ 15,6 млн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here