“Замах на зірку”: в Аріану Гранде поцілили лимоном

0
348


І в світі зірок не все так «солодко», як може здаватись на перший погляд. Найбільш очікувана музична подія року у самому розпалі, проте громадськість і до сьогодні не може вгамуватись після попереднього фестивалю «Коачелла». Втім, час минає. Якщо на сцену не вийшла Бейонсе, вийшла її «наступниця», Аріана Гранде.
Нічого дивного, здавалось би. Але ж не кожному таке рішення організаторів припало до вподоби. На превеликий жаль, цьогорічній зірці фестивалю довелось відчути усю глибину невдоволення хейтерів на власній шкірі. На Аріану Гранде вчинили безглуздий «замах» прямо із глядацького залу. У співачку успішно поцілили лимоном, потрапивши прямо у груди. На мить дівчина розгубилась, але згодом таки продовжила виступ.


Здавалось би, подібна витівка повинна викликати обурення у громадськості. Але ж, ні. Артистка стала об’єктом для насмішок у мережі, оскільки відео із «замахом» чи не одразу розмістили на платформі Youtube. Тож, якщо минулорічна «Коачелла» ввійшла в історію як легендарна «Боачелла», приурочена до концертної програми Бейонсе, то на цей раз фестиваль став прикрим посміховиськом.
Варто зауважити, що лимон ще із 2016-го року вважається символом творчості Бейонсе, адже саме тоді співачка презентувала свій культовий альбом під назвою «Lemonade». Не складе жодних труднощів провести паралелі між фактом того, що Бейонсе не з’явиться на цьогорічному фестивалі та із яскравим тріумфом Аріани Гранде, що стала наймолодшою зіркою в історії «Коачелли».

Подейкують, молода виконавиця заплатила вдвічі більше за участь у концерті, аніж своя попередниця. Що зрозуміло, подібні чутки не на жарт обурили прихильників Бі. До того ж, добряче підлив масла до полум’я невдоволення документальний фільм про Бейонсе, що з’явився у мережі днями раніше.
Так чи інакше, усе минулось. Аріана Гранде не постраждала, принаймні – фізично. Проте, що стосується «сценічного обличчя», у співачки виникли певні проблеми. Одразу після безглуздої витівки хейтерів ролик з’явився у мережі та став своєрідним «каменем зіткнення» між прихильниками Гранде та Бейонсе.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here