Заснути онлайн та заробити грошей – “мистецтво” геймерів

0
426

Гадайте, для приголомшливої кількості підписників необхідно як слід потрудитись? Так, але це аж ніяк не стосується геймера із нікнеймом JesseDStream. Не встиг чоловік заснути, як гроші самі почали сипатись до його кишень.
Геймер, що раніше вважався пересічним, розпочав прямий ефір аби просто поспілкуватися із друзями, що на нього підписані. Але JesseDStream занадто розслабився за улюбленою справою і не помітив, як заснув.

Відтак, за час обідньої сієсти за ним почав стежити ще не один десяток сторонніх людей. Прямий ефір тривав упродовж двох годин. Що ж, “робочий день” вийшов доволі таки короткий, але зароблених коштів, на превеликий подив, виявилось предостатньо.

Прокинувшись, геймер не одразу зміг усвідомити, що став зіркою інтернету. Довго намагався зрозуміти, звідки взялось стільки нових фоловерів. Як виявилось, поки він спав, багато користувачів платформи негайно поділились курйозною новиною про бородатого чоловіка. Як результат – геймер став неабияк популярним.
Лише три години – півтори мільйони переглядів! А дехто з користувачів навіть скидував JesseDStream кошти, щоб він врешті прокинувся від повідомлень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here