“Хочу назад в тіло”: Дух Вітні Х’юстон помітили біля могили співачки

0
2284

Паранормальне явище позбавило мови фанатку, вона хотіла покласти квіти біля її могили в Ньюарку, штат Нью-Джерсі. Загибель Вітні Х’юстон стала ударом для багатомільйонної армії її фанатів. До останнього ніхто не вірив, що дійсно вона могла покинути цей світ.
Одна з найбільш комерційно успішних виконавиць в історії світової музики стала зіркою, за якою сумують досі. Незвичайні випадки аномалій пов’язані з появою духу, фантому та полтергейсту Уїтні з’являються в Мережі періодично.
Фанати запевняють, що чітко бачать свою улюбленицю в різних образах, а скептики стримані у висловлюваннях. Нещодавно, дух Вітні Х’юстон помітили біля могили співачки. Американка зважилася сходити на могилу королеви музики, будучи в розпачі від відносин з бойфрендом. Прийшовши на місце, вона не змогла стримати сліз та заплакала, та сказав слова: “Вітні, мені так погано без тебе”.
Відразу після сказаної фрази жінка була охоплена вітром і почула чиїсь кроки. Оглянувшись на всі боки, не змогла помітити нікого, але стукіт підборів був настільки чіткий, що навіть було чути по диктофону, яким жінка скористалася як доказ.
Після вітер посилився ще більше, а її тіло здригнулося від дотику. Енергетично було відчутно, що це не людина, але обернутися фанатка Х’юстон не змогла. Жінка почула звичний для неї голос Уїтні: “Хочу назад в тіло”. Після цієї фрази жінка швидко втекла з місця зустрічі з привидом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here