Норман Гімбел відійшов у вічність на 91 році життя

0
439

Норман Гімбел, переможець Оскару та Греммі, за тексти пісень та музичні теми до фільмів та телесеріалів, включаючи ”Диво-жінка”, відійшов у вічність 19 грудня, згідно з іфнормацією, що була опублікована на BMI. Йому було 91. Відомі його тексти, один з яких до пісні ”Killing me softly with his song”, що призвело до кар’єрного росту виконавиці Роберти Флак. ”Надзвичайно обдарований і письменник, відомий своєю плідною працею, Гімбель відійшов у вічність. Ми, його друзі, фани будемо сумувати.” – читаємо на BMI.

Гімбель отримав Оскара у 1980 за найкращу пісню, яку він написав для Давида Шира, ”It Goes Like It Goes” до фільму ”Нарма Рей”. Крім того його інші хіти номінавані на Оскар включали: ”Ready to Take a Chance Again” і ”Richard’s Window” із фільму ”Інший бік гори”. Його робота із Флак над піснею  ”Killing Me Softly With His Song” отримала Греммі у 1973.

Письменник і композитор народився у Брукліні в 1927, де він згодом написав відому пінсю ”The Girl from Ipanema”, а також теми пісней до телевізійного шоу ”Щасливі дні”. На додаток, як для малого та великого екранів, Габель працював для Бродвею. Він співпрацював із Морісом Шарлапом над ”Whoop-Up” і ”The Conquering Hero”.
Роберт Фолк, який працював із Норманом над багатьма піснями, так відгукнувся про смерть друга: ”Неймовірний талант, надзвичайний у бдь-якому випадку і один із тих, хто найбільш успішно працював над жанором поп-музики”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here