Пішла у небуття легенда музики – Оззі Осборн у траурі

0
502


Йому було 66. І він пішов із життя – ірландський гітарист, давній колега і близький друг Оззі Осборна. Берні Торме залишив для своїх прихильників значну культурну спадщину, розвиваючись у таких жанрах, як хард-рок та рок.
Помер Берні Торме у Лондоні та у віці 66 років. Новину про смерть музиканта було розміщено на його офіційній сторінці у Facebook. Згодом його сім’я дала коментар для Billboardthis, щоб розвіяти усі недомовленості. «Берні Торме помер своєю смертю 17-го березня 2019 року, не дочекавшись до свого 67-го дня народження та в оточенні найближчих», – мовиться у повідомленні.

«Він був підключений до системи життєзабезпечення упродовж кількох останніх тижнів у лондонській лікарні – після ускладнень через грип. Берні будуть пам’ятати за те, що він усе своє життя присвятив музиці. Майже п’ять десятків років! За ним усі будуть невимовно сумувати», – зазначають його рідні та друзі.
Серед альбомів, зареєстрованих з Джилланом, був і мегахітовий «Шок», що вийшов у світ ще у далекому 1981 році та зайняв другу позицію за популярністю у британських хіт-парадах. Він звучав від Оззі Осборна ще після смерті гітариста Ренді Роадса у 1982 році, заграє і після смерті Берні Торме, що символічно.

Оззі Осборн спробував висловити усю глибину своєї журби публічно, у соціальних мережах. «Який трагічний день», – написав виконавець на своїй офіційній сторінці у Twitter. А також, додав: «Ми втратили другого великого музиканта. Берні був ліричною душею із золотим серцем. І ми будемо лірично за ним сумувати. Я висловлюю свої найщиріші співчуття його сім’ї, друзям і прихильникам. Спочивай із миром, Берні».

До слова, Берні Торме народився в Ірландії, у 1952 році. І першу власну групу створив ще у віці сімнадцяти років! Згодом переїхав до Лондона і приєднався у ролі гітариста до бенду Scrapyard. Не минуло багато часу, як митець і власним проектом зайнявся – Bernie Torme Band. Втім, буквально таки апогею своєї популярності досягнув у мить, коли об’єднав свої творчі зусилля із Оззі Осборном під егідою єдиного гурту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here