Пішла з життя італійська “ікона стилю” Марелла Аньєллі Караччоло

0
978

Одні з найкращих діячів світової модної індустрії покидають нас. У суботу померла відома модельєрка та редакторка “Vogue” Марелла Аньєллі Караччоло. На 92-му році життя “ікона стилю” відійшла у вищий світ у своєму будиночку в Турині. Повідомляють, що жінка багато хворіла і вже рідко виходила, здоров’я зірки поступово погіршувалось. Похорон Аньєллі буде закритим.
Марелла Аньєллі Караччоло народилась 4 травня 1927 року у Флоренції. Своє життя з модною індустрією вона пов’язала в Нью-Йорку в якості помічника Ервіна Блуменфельда. Пізніше Аньєллі повернулась до Італії й довгий час працювала як редактор і фотограф видання “Condé Nast”.

Її знімки прикрашали сторінки глянцю “Vogue”, та найбільшу популярність Аньєллі здобула у 1973 році, коли створила унікальний дизайн для швейцарської тканинної фабрики “Abraham Zumsteg”. За це у 1977 році модельєрка отримала тодішній “Оскар” за розробку неймовірного дизайну.
Також Марелла Аньєллі Караччоло написала декілька книг про сади, так як вона любила природу та їй було до вподоби дбати про них. У 2000 році її нагородили ордером за заслуги перед Італійською Республікою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here