Пішов з життя Джон Сінглтон – режисер “Подвійного форсажу”

0
482

На 52-му році життя відійшов у вічність знаний американський режисер, продюсер і сценарист Джон Сінглтон. Чоловік упродовж дванадцяти днів перебував у комі після перенесеного інсульту, і, зрештою, 29-го квітня помер у оточенні рідних та друзів у Лос-Анджелесі. 
Повернувшись з Коста-Рики Джон почав скаржитися на проблеми з ногами. Інсульт спіткав чоловіка вже у лікарняній палаті, де він вирішив пролікуватися. Джерела повідомляють, що мама режисера, Шелія Уорд, подала судді документи з проханням  призначити її тимчасовим опікуном сина, оскільки він “не міг належним чином забезпечити свої особисті потреби у фізичному здоров’ї, їжі, одязі та притулку”.
Нагадаємо, що Джон Сінглтон – наймолодший у історії кінематографу афроамериканець, який був номінований на “Оскар”. У 1992 році за фільм “Хлопці по сусідству” його номінували у категоріях “Найкраща режисура” та “Найкращий оригінальний сценарій”.

Режисер відзняв багато кінострічок та серіалів, які стали популярними у всьому світі: “Вища освіта”, “Малюк”, “Покидьок”, “Американська історія злочинів”, “Подвійний форсаж”, “Мільярди” та інші.
У своїх фільмах Джон часто звертав увагу глядачів на проблему расової нерівності, чим завоював прихильність критиків. Його історичну драму “Роузвуд” з цією проблематикою показали на 47-му Берлінському міжнародному кінофестивалі.
Сінглтон був одружений двічі. У нього залишилося п’ятеро дітей: Джастіс, Масаі, Хадар, Клеопатра, Ізіда. До слова, свою доньку Хадар режисер зняв у своєму фільмі “Сльози сонця”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here