Пітер Грін, гітарист та засновник Fleetwood Mac, помер у віці 73 років

0
346

Як повідомляє Entertainment, Пітер Грін, автор пісень, гітарист та засновник Fleetwood Mac, помер у віці 73 років. Сім’я Гріна через адвокатів оголосила, що в ці вихідні музикант помер «мирно уві сні».
Народився Пітер Аллен Грінбаум у Лондоні в 1946 році, він був відомим блюзовим та рок-гітаристом. Гітарист Led Zeppelin Джиммі Пейдж сказав про Гріна: «У нього найсолодший тон, який я коли-небудь чув».
Перший великий прорив у Пітера Гріна був в середині 1960-х років разом з гуртом John Mayall & the Bluesbreakers, замінивши Еріка Клептона на кількох концертах, перш ніж приєднатися до гурта на повний робочий день після того, як Клептон покинув гурт.

У 1967 році Грін покинув John Mayall & the Bluesbreakers та заснував Fleetwood Mac разом с колишнім барабанщиком John Mayall & the Bluesbreakers Міком Флітвудом та гітаристом Джеремі Спенсером, а незабаром приєднався басист Джон МакВі.
Приблизно в цей час Грін почав активно вживати психоделічні наркотики, що призвело до дедалі більш неправомірної поведінки, оскільки його психічне здоров’я почало занепадати. Пізніше Пітеру поставили діагноз шизофренія і він провів деякий час у психіатричній лікарні.
«Він вживав багато кислоти та мескаліну. Його хвороба почала проявлятися все більше і більше», – сказав Мік Флітвуд у 2015 році. «Ми не знали, що таке шизофренія в ті дні, але ми знали, що щось було не так».
Медична боротьба Гріна гальмувала його музичну кар’єру, але він продовжував записувати протягом 1980-х, а згодом утворив блюз-гурт Peter Green Splinter Group. Пітер Грін був введений в Зал слави Рок-н-ролу у 1998 році, як учасник Fleetwood Mac.
25 липня Пітер Грін помер уві сні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here