Помер актор з серіалу “Вулиці розбитих ліхтарів” Владислав Жуковський

0
2433

Актор театру та кіно, заслужений артист Росії Владислав Жуковський помер на 75-му році життя. Про це повідомили в прес-службі Красноярського драматичного театру імені А. С. Пушкіна. “З глибоким сумом повідомляємо, що 17 липня нас назавжди покинув Владислав Якович Жуковський”, – наголошується в повідомленні. Про це повідомляє Voiceshowbiz з посиланням на першоджерело.
Жуковський народився в 1944 році в селі Вартове Красноярського краю. З 1946 року жив у Москві. Після закінчення семи класів вступив до училища, яке закінчив за спеціальністю “слюсар-складальник промислової продукції”. Працював на машинобудівному заводі імені Хрунічева, служив в армії – в групі радянських військ у Німеччині.

Після звільнення в запас був прийнятий на роботу на “Мосфільм” – механіком знімальної техніки. Навчався у Вищому театральному училищі імені Щепкіна, отримавши спеціальність “актор драматичного театру та кіно”. З 1978 року служив в Красноярському крайовому театрі драми імені Пушкіна. Викладав на театральному факультеті Красноярського державного інституту мистецтв.
На екранах дебютував в 1964-му – епізодичною роллю розбійника в “Морозко” Олександра Роу. Знгімався: “Омелян Пугачов” (1978), та в серіалі “Вулиці розбитих ліхтарів”.
Колишній мер Красноярська Петро Пімашков згадує Жуковського в своєму Facebook як не тільки одного з найвідоміших драматичних акторів краю, а й чудового педагога і людини активної громадянської позиції.
“Це величезна втрата для культури краю, для всіх красноярці”, – написав Петро Пімашков, висловивши співчуття рідним і близьким Владислава Жуковського. У актора залишилися дружина і двоє дітей.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here