Помер креативний директор Chanel, Карл Лагерфельд

0
547

Пішов з життя у віці 85-ти років іменитий французький кутюр’є Карл Лагерфельд. Людина, що ніколи не зраджувала ні власному стилю, ні принципам. Завжди надавав перевагу black total look: екстравагантні сонцезахисні окуляри, чорний костюм та шкіряні рукавички.
Уже як культовий модельєр значну частину своєї кар’єри приділив розвитку модного будинку Chanel. Аж 35 років! Тим не менш, Лагерфельд поєднував роботу із кількома брендами паралельно. Він був креативним директором Fendi, головним кутюр’є для Chloe.

А також, не обійшовся без створення власної однойменної марки Karl. Що цікаво, Лагерфельд ніколи не переступав межу унікальності кожного із брендів. Хоча й таки вносив акценти власного дизайнерського почерку.
Народився митець 10 вересня 1933-го року у Гамбурзі, що в Німеччині. Втім, зважаючи на провокативний характер кутюр’є, багато хто і досі сумнівається у правдивості таких фактів. Уся справа в тому, що Лагерфельд неодноразово вводив в оману громадськість плутаниною дат.

«Мода – це дух часу, висловлений у найкоротші терміни», – висловився модельєр ще наприкінці 80-х, коли й прийняв одне із історичних рішень в контексті індустрії моди. Лагерфельд використав повсякденний джинс та шкіру для пошиття класичних костюмів. Також дещо видозмінив стандартні на той час ескізи від самої Коко Шанель: скоротив довжину спідниці та звузив лінію талії.
Нагадаємо, про загибель Карла Лагерфельда світ почув від паризького видання Paris Match. Нездужав митець ще із початку року. Хоча й жодних подробиць не було, кутюр’є вперше за період своєї кар’єри не з’явився на показі високої моди від Chanel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here