Помер легендарний блюзовий гітарист Отіс Раш

0
599


Легендарний чиказький блюзовий гітарист Отіс Раш помер в суботу. Йому було 84. Легендарним музиканта назвали не дарма, адже Раш мав свій, особливий стиль гри і сильно вирізнявся як оригінальний виконавець. Також він надихав відомих музичних виконавців, починаючи від Карлоса Сантани та Еріка Клептона до рок-гурту Lеd Zeppelin.

Народився Отіс Раш в Філадельфії, Міссісіпі, а подорослішавши – осів в Чикаго, де грав в місцевих клубах, на свої виступи незмінно одягав ковбойський капелюх.
Свою міжнародну славу музикант здобув в 1956 році з хітом “I Can’t Quit You Baby”, котрий обійняв 6 місце в чарті “Billboard R&B chart”.

“Він був одним з останніх великих героїв блюз-гітар. Він був електричним Богом”, – так відізвався про нього Грег Паркер, СЕО і засновник чиказького музею блюзу.
Раш обожнював грати для живої аудиторії. Проте не отримав світової слави, в порівнянні з іншими блюз-музикантами, тому що не був хорошим промоутером. Як каже Бейтс, “він надавав перевагу вийти у світ, зіграти і повернутись додому та поспати в своєму ліжку. Він не був хлопцем шоубізу”.
Що ж, Отіс Раш залишив свій міцний слід в світі не лише блюз-музики, але й в цілому у музичному всесвіті. Спочивай з миром, Отісе Раш.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here