Помер Люк Перрі – зірка серіалу “Беверлі-Гіллз”

0
1025

Після важкого інсульту у лікарні Каліфорнії помер відомий актор Люк Перрі. Зірці культового серіалу 90-х було всього 52 роки. Люк пішов з життя в оточенні найближчих йому людей. Поруч були його наречена Венді Медісон Бауер, діти Софі і Джек, колишня дружина Мінні Шарп, мати Енн Беннетт, вітчим Стів Беннетт, брат Том Перрі, сестра Емі Кодер та інші.
28-го лютого Люка Перрі екстрено госпіталізували з інсультом у місцеву лікарню, у якій актор раніше знімався у серіалі “Рівердейл”. Коли медики прибули до нього додому, він ще міг відповідати, але його стан дуже різко погіршився.
Дивно, що це сталося після того, як телекомпанія “Fox” оголосила про перезапуск знаменитого серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210”. В зйомках мав взяти участь і 52-річний Люк Перрі. У 90-х актор зіграв Ділана Маккея.

Люк Перрі ще у 12 років почав цікавитися акторством, а після закінчення вищої школи відправився у Лос-Анджелес, аби будувати свою кар’єру. Актор знявся у величезній кількості фільмів та серіалів, однак, популярність здобув саму завдяки ролі у стрічці “Беверлі-Гіллз”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here