Помер співак Євген Осін: подробиці останніх днів життя

0
595

Євген Осін був знайдений мертвим у своїй московській квартирі. Серце співака зупинилося в віці 54 років. Як повідомляє telegram-канал Life Shot, смерть артиста підтвердив його директор. Тіло Осика знайшла його сестра, яка не змогла до нього додзвонитися. Він довгий час боровся з важкою алкогольною залежністю.
Осін в кінці 1980-х років записав кілька пісень у складі гурту “Браво”, після чого працював сольно. Найбільш відома пісня артиста — “Плачет девушка в автомате”. У співака Євгена Осіна був цироз печінки і нервове виснаження, він дуже погано почувався. Про це розповів продюсер групи “Ласковый май” Андрій Разін.

“Женя дуже погано почувався, у нього був цироз печінки, нервове виснаження. Він постійно скаржився, що у нього віднімає ноги, місяць тому він лежав у клініці. Той розгульний спосіб життя, який він багато років вів, призвів до трагічного фіналу. Сьогодні сестра дзвонила йому, не додзвонилася, поїхала до Жені, відчинила двері в будинок, а він там… Помер на самоті, йому не було до кого навіть звернутися”, — заявив Разін.
“Коли ми з Женею починали працювати ще 30 років тому, він був веселий хороший хлопець. Ніколи не зловживав нічим, ми подумати не могли, що таке може бути сумний кінець”, — додав продюсер. За інформацією Telegram-каналу Mash, співак Євген Осін пішов з життя в результаті зупинки серця.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here