Помер великий майстер мультиплікації Давид Черкаський

0
711

На вісімдесят сьомому році пішов з життя відомий український художник-мільтиплікатор, сценарист та режисер Давид Черкаський.
Упродовж двох місяців чоловік боровся за життя у місцевому госпіталі. Інсульт, що застав його зовсім раптово, весь цей час тримав Черкаського у реанімації.

Першим прокоментував трагічну новину близький друг художника Олександр Меламуд. На своїй сторінці у Facebook він із жалем повідомив, що «пішла легенда», «помер друг, чудова людина, великий майстер». Та додав, що «до останнього дня перед хворобою (Черкаський) постійно повторював, що життя прекрасне».

Як згадував сам Черкаський, про кар’єру мультиплікатора він мріяв ще будучи шестирічним хлопчиком. Радянські мультфільми надихнули художника на створення таких легендарних картин як «Острів скарбів», «Пригоди капітана Врунгеля», «Доктор Айболить» і «Чарівник Ох».
Похорони Давида Черкаського відбудуться у четвер 1-го листопада – на Берківцях. Попрощаються із славетним українським мультиплікатором у Будинку кіно, за переглядом його кращих робіт.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here