Помер відомий голлівудський режисер Ларрі Коен

0
371

У Лос-Анджелесі на 78-му році життя у оточенні рідних та близьких відійшов у вічність знаний сценарист та режисер Ларрі Коен, відомий, передусім, за режисуру малобюджетних фільмів жахів, таких як “Воно живе”, “Маньяк-поліцейський”, серіалу “Майстри жахів”. Причина смерті зірки поки що невідома.
Коен почав свою кар’єру, пишучи для телебачення наприкінці 1950-х років, створивши серіал “Фірмові” для “NBC” і культову науково-фантастичну драму “Загарбники” для “ABC”. Заповнюючи свої фільми хитрими соціальними коментарями і гумором, роботи Коена позиціонували себе більш гострими і вразливими, ніж аналогічні фільми з малим бюджетом.

Велику популярність Ларрі приніс сценарій до американського детективного серіалу “Колобмо” про лейтенанта поліції Лос-Анджелеса. Вперше телелесеріал вийшов на екрани 1968 року. 13-й останній сезон “Коломбо” транслювали у 2003 році.
А от режисерський дебют Коена відбувся у 1972 році. Сюжет у фільмі “Кістка” обертається навколо темношкірого злодія, який вривається в будинок Беверлі-Гіллз до людей білої раси. Наступна стрічка “Чорний Цезар” вийшла через рік. У ній знявся Фред Уїльямсон у ролі гангстера, який піднімається до голови злочинного синдикату в Гарлемі.
“Багато фільмів, які я зняв, надзвичайно мінливі і мають справу з спірними темами, такими як расизм”, – колись зазначив Ларрі Коен. У 1988 році він був удостоєний меморіальної премії Джорджа Пала Академії наукової фантастики, фентезі та фільмів жахів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here