Помер відомий художник студії коміксів Marvel творець Людини-павука і Доктора Стренджа Художник

0
713

Художник студії коміксів Marvel, легендарний Стів Дітко помер на 91-му році життя. Один з творців Людини-павука і Доктора Стренджа Стів Дітко помер у віці 90 років. Це підтвердили The Hollywood Reporter в поліції Нью-Йорка.
Один з творців коміксів Marvel помер у своїй квартирі в Нью-Йорку. Його знайшли мертвим 29 червня, але повідомляють, що помер він ще двома днями раніше. Причина смерті невідома.

У 1961 році Дитко разом з головним редактором Marvel Стеном Лі придумав Людину-павука. Художник придумав повністю дизайн костюма, червоно-сині кольори і можливості персонажа. У 1963 році художник придумав сююреалістіческого і психоделічного героя – Доктора Стренджа.
Навчався в Нью-Йоркському училищі аніматорів та ілюстраторів. Як професійний аніматор працював з 1953 року. Крім “Людини-павука” був автором образу супер-героя “Доктора Стренджа” у “Чудових коміксах” Стена Лі. Глядачам імпонувала здатність Стіва Дітко передавати у своїх малюнках настрій героя, його психологічний стан.
Основні праці Стіва: “Фантастичні страхи”, “Чорна магія” (1953), “Капітан Атом”, “Блакитний жук”, “Чорне шаленство” (1953—1968), “Таємничі казки” (1955—1957), “Людина-павук”, “Доктор Стрендж” (1956—1966), “Лялька”, “Фантазії Хогана” (1966).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here