Помер відомий російський репер Децл

0
516

Репер Децл (Кирило Тлумацький), який помер 3 лютого, планував інсценувати свою смерть в 35 років. Про це музикант заявив в 2015 році воронезькому інформагентству “Галерея Чижова”.
“Колись я хотів би інсценувати свою смерть в 35 років і виїхати жити на острів. Залишилося кілька років – треба подумати над цією темою”, – розповів репер в ході інтерв’ю.
Тоді він також зазначив, що збирається прожити мінімум 450 років, так як “стільки всього цікавого відбувається, що життя на все не вистачить”.

Про смерть Децла стало відомо вранці 3 лютого. За словами його концертного директора Павла Беленца, 35-річний репер виступав в Іжевську. Після концерту він пішов в гримерку, де через кілька хвилин йому різко стало погано, і він помер. Причиною смерті стала зупинка серця.
Кирило Тлумацький – колишній учасник колективу “Bad B. Альянс”. У його дискографії вісім студійних альбомів. Децл виконав такі хіти, як “Вечірка”, “Сльози”, “Лист” і “Для тебе”. Він закінчив московську Британську міжнародну школу, навчався в Швейцарії.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here