Померла зірка “Зоряних воєн” Кармен Аргензіано

0
603

Про це повідомило агентство талантів Event Horizon Talent у Facebook. Кармен пішов з життя у 75-річному віці. За всю свою кар’єру актор знявся у близько 200 фільмах та серіалах, відомий насамперед за роль Джейкоба Картера у “Зоряній брамі: SG-1”.
Агентство пише: “Хоча Кармен і був нашим клієнтом, він був хорошим другом. Він був класним актором і галантним джентльменом на усіх подіях, куди його запрошували. Він також був турботливою і щедрою людиною».

За десятки років своєї професійної діяльності Кармен Аргензіано відзнявся більш ніж у двохсот стрічках. А також, його обличчя з’явилось у п’ятдесяти епізодах чи не найвідоміших серіалів Голлівуду. Втім, напевно кожен, хто бодай краєм ока знайомий із індустрією кіно, пам’ятає Аргензіано за культовим “Хрещеним батьком” та серіалом “Доктор Хаус”. Хоча на цьому список не завершується.
Так чи інакше, навіть великі таланти одного дня “завершують” свою кар’єру. Трапилось це у неділю, 10-го лютого. Актору лише виповнилось 75, як йому довелось піти з життя. Колеги померлого не стримують красномовних слів, щоб описати те, наскільки чудовою людиною він був.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here